20 Cm Cam Fanusta Gri Solmayan Gül

Ürün Kodu :1715   
250,00

250,00 (KDV Dahil)
 •  
   
   
   
   
   
   

Ürün Açıklaması

 TESLİM TARİHİ SEÇİMİ SADECE İSTANBUL TESLİM SİPARİŞLER İÇİNDİR. 

 İstanbul Dışına Teslim Siparişler Kargo ile Gönderilir.  16.00 Kadar Verilen Siparişler Aynı Gün Kargoya Verilir. İleri Tarihli Verilen İstanbul Dışı Teslim Siparişler 2 Gün Önceden Kargoya Verilir. 

İstanbul Sınırları İçinde Olmakla Birlikte Dağıtım Alanımız Dışında Olan ADALAR - ÇATALÇA - SİLİVRİ - BÜYÜKÇEKMECE - ARNAVUTKÖY - ŞİLE - RİVA - TUZLA - GEBZE yede Kargo İle Gönderim Yapmaktayız Bu Bölgeler Ertesi İş Günü Teslim Olmaktadır.

CAM EBATI 10 CM GENİŞLİK 20 CM YÜKSEKLİKTİR.

Tüm Ürünlerde En Kaliteli Solmayan Gülü Üreten Rose Amor Firmasının XL Güllerini Kullanırız

İsterseniz Çiçeğinizinizi Ek Ücret Karşılığında 

Patlayan Hediye Kutusunda da Gönderebilirisiniz

Bir Sonraki Sayfada Seçim Yapabilirsiniz


 

Solmayan Gül Nedir?

Solmayan Gül Yapay Gül Değildir. Satmış Olduğumuz Güller Dünyanın En Güzel ve Kaliteli Güllerinin Yetiştiği Ekvatorda Gülün En Güzel Şekil ve Olgunlaştığı Dönemde Hasat Edilerek  Belirli Bir Süre Solmasını ve Daha Fazla Büyümesini Engelleyen Kimyasal Çözeltide Bekletilir ve Daha Sonra Daha Canlı Renkler ve Çift Renkler İçin Kozmetik Renklendirici İşleme Tabir Tutulur.  Renklendirilen Güller Yaklaşık 3 Ay Kontrol Amaçlı Özel Odalarda Bekletilerek Herhangi Bir Bozulma Gösteren Güller Ayıklanarak Paketlenir.

 

 

Solmayan Güller in Ömrü Ne Kadardır

Genellikle Her Yerde Yazan 3 -5 Yıl Bilgisi Doğru Değildir. Güllerin Ömrü Ortamdaki Nemle Orantılıdır. Yüksek Nemli Antalyada 1 Yılken Az Nemli Ankarada da 4 -5 Yıldır. Nem Oranı Normalden Yüksek olan İstanbulda Bunun 2 Yıl Olabileceğini Tahmin Etmekteyiz. Yinede Bunun Bulunan Ortama Göre Değişeceği Unutulmamalıdır.

Solmayan Güllerin Bakımı Nasıl Yapılır

 

Solmayan Güller Bakım İstemez . Yapılmaması Gereken Şeyler Solmayan Güllerle Ele Alınıp Oynanmaması, Suya Batırılmaması ve Üzerine Herhangi Bir Su, Parlatıcı Sprey Türü Şeyler Püskürtülmemesidir. Ayrıca Kokması İçinde Üzerine Parfüm, Gül Suyu Gibi Uçucu ve Sıvı Şeyler Dökmeyiniz Sıkmayınız Bunlar Güllerin Bozulmasına Yol Açar

 

Bunları Dikkat Edilip Nemsiz ve Rutubetsiz Bir Ortamda Tutarsanız Solmayan Güller Uzun Süre Dayanacaktır.

Solmayan Güllerin Avantajı Nedir

Normal Kesme Güller Üretim Yerinden Satış Noktalarına ve Oradan Müşteriye Gitme Süreleri Dikkate Alınarak Henüz Olgunlaşmadan Kesim Yapılır ve Gülün Doğal Beslemme Süreci Bozulduğu İçin Hiç Bir Zaman İdeal Güzelliğine Ulaşmaz. ve Normal Ömrüde Sıcak Bahar Yaz Aylarında 3 -5 Gün Kış Aylarında 5 -7 Gündür. Solmayan Güller Seralarda En Güzel Şeklini Aldığı Anda Kesilir. Görsel Olarak En Güzel Şekilde ve Uzun Zaman Masadaki Yerini Koruyacaktır