100 Kırmızı Gül Siyah Tüllü (Saat 20.00 Kadar Aynı Gün Teslim)

Ürün Kodu :2037   
300,00

300,00 (KDV Dahil)
 •  
   
   
   
   
   
   

Ürün Açıklaması

 

Ürün ile İlgili Çok Sorulan Sorular:

 
Güllerin Boyu Ne Kadar`dır: Güllerin Uzunluğu Ortalama 50 cm dir. Özel Olarak Daha Uzun Gül İsterseniz Fiyat Farkı ile Temin Edebiliriz. Sipariş Öncesi Bizimle Bağlantı Kurabilirsiniz.
 
Güller Neden Ucuz: Aracısız Satış Yapmaktayız. Anlaşmalı Seralarda Üretilen Gülleri Başka Çiçekçilere Devretmeden Size Ulaştırmaktayız. Anlaşmalı Seralardan Çok Büyük Miktarda Alış Yaptığımızdan Çiçek Mezatlarından Günlük Küçük Miktarda Alışveriş Yapan Çiçekçilere ve Bunları Bayi Olarak Kullanan Sitelere Göre Yarı Yarıya Fiyat Avantajına Sahibiz.
 
Güllerin Kalitesi Nasıldır: Serada Günlük Kesimi Yapılan Güller 1 Gün Suda Bekletilerek Bize Ulaştırlmakta ve Genelde Aynı Gün Tükenmektedir. Mezatdan Alınan veya Yurtdışından 10 Gün de Gelmiş Güllere Göre Çok Büyük Kalite Farkımız Vardır.
 
Güllerin Fotoğrafını Görebilirmiyiz: Sipariş Öncesi Whatsapp dan Yazarak O an ki Güllerin Resmini Son Dönemde Gönderilen Çiçek Resimlerini, Dağıtıma Çıkmadan Çiçeğinizin Fotoğrafını Videosunu Görebilirsiniz. instagram hesabımız cicekgondercom da Çiçeklerin Videosu ve Müşterilerimizin Paylaştığı Resimleride İnceleyebilirsiniz.
 
Kapıda Ödeme Varmı: Kendinize Alıyor veya Aynı Adreste iseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz. Şu An İçin Kapıda Sadece Nakit Ödeme Seçeneğimiz Vardır.