Çiçekçi Dükkanı Açmak

Çok Yakında Çiçek Gönder Pazaryeri Modeline Geçiyor.
 
Sizde Formalitesiz Şekilde Aynı Gün Dükkanınızı Açarak İstediğiniz Bölgede Satışa Başlıyabilirsiniz.
 
Ödemeler Haftalık Yapılmaktadır. (Pazartesi - Pazar Satışları İlk Çarşamba )
 
Satış Üzerinden %15 Kesinti Yapılmaktadır. %15 Kesintinin %10 Reklam Bütçesine %3 Kredi Kartı Erken Ödeme Banka Kesintisi, %2 İletişim Giderleri İçindir. 
 
Mağaza Açma Adımları
 
BÖLGE SEÇİMİ
 
Hesabınızı Oluşturduktan Sonra Servis Yapacağınız Bölgeleri İl, İlçe, Mahalle Bazında Tanımlayarak İstediğiniz Bölgeleri Gün İçinde Aktif Pasif Yaparak Dağıtım Operasyonunuzu Kolayca Yönetebilirsiniz.
 
 
 
 
 
 
ÜRÜN YÜKLEME
 
Sitemizde Herkese Açık 200 Yakın Hazır Çiçek Modelinden İstediklerinizi Tek Tuşla Kendi Ürünlerinize Aktararak Hemen Satışa Başlayabilirsiniz. Kendi Çekim ve Modellerinizide İnstagrama Resim Yükleme Kolaylığında Fiyat Kısa Açıklama ve Resimlerini Seçip Kolayca Satışa Açabilirisiniz. Sektörde İlk Defa da Ürün Videosunuda Ekleyebilirsiniz.
 
 
 ÇİÇEK VE MALZEME TEMİNİ
 
Toptan Ürün Sayfamızdan Kesme Çiçek, Saksı Bitkileri ve Sarf Malzemeleri %30 - %50 Arasında Daha Ucuza Temin Edebileceksiniz. Bu Satış Modelimizde Yıllardır Bize Mal Temin Eden Firmalar ve Üreticiler Piyasa Fiyatlarının %30 - %50 Daha Ucuza Mal Temini Sağlayacaklarını Bildirmişleridir. Bu Toptan Sayfamız İsteğe Bağlı Olup Herhangi Bir Zorunlu Mal Satımı Yapılmayacaktır. 
 
 
 
 DİĞER AYARLAR
 
Satıcı Ana Sayfanızdan Tek Tuşla Günüm Satışa Kapatma, Öğleden Önce veya Sonra Satışa Kapatma Gibi İşlemleri Tek Tuşla Yaparak Sipariş lerinizide Takip Edebilirsiniz. Ana Sayfanızda Bulunan Cari Hesap Bölümünden Online Olarak Ciro ve Alacağınızı Görebilirsiniz. Satış Hakedişiniz Ürün Teslimatı Sağlandığında Otamatik Olarak Ekrana Yansımakta dır.
 
 
 
Çiçek Gönder Olarak  Satış Bedellerini Uzun Süre Bekletmeyerek, Yüksek Komisyonlar Almayarak, Ucuz Çiçek ve Malzeme Temini İmkanı Sağlayarak Karlılığınızı Artıracak İmkanlar Sunuyoruz. Bunun Karşılığındada Diğer Platformlara Karşı Daha Rekabetçi Fiyat ve Hizmet Sunabilecek Çiçekçilere Kapımız Açıktır. Sizde Sistemi Yakından Tanımak ve Ürünlerinizi Yukleyerek Dükkanınızı Satışa Hazır Hale Getirmek İçin  0 850 8401266  Nolu Hattımıza Whatsapp Üzerinden Hizmet Verebileceğiniz  İl ve İlçeleri Bize Yazarsanız Magaza Giriş Sifreleriniz Size Hemen Ulaştırılacaktır.