Solmayan Gül Bayiliği

www.cicekgonder.com  Türkiyede En Büyük Solmayan Gül Satış Hacmine Sahiptir. Solmayan Gülleri Yurtdışından Direkt Kendimiz Getirdiğimiz İçin Büyük Fiyat Avantajına Sahibiz. Şu An Kargo İle Gönderdiğimiz Solmayan Gülleri Özel Günleri İçin Aynı Gün Teslimat İsteyen Müşterilerin Taleplerine Cevap Verebilmek İçin Solmayan Gül Bayiliği Vermekteyiz.
 
Bayilik İçin Gerekli Bilgiler:
 
Solmayan Gül 
 
Normal Boyutda Solmayan Gül (5-7 cm XL Ebat Rose Amor Marka) Tane 25 TL.  50 den Fazla Renk Çeşidine  Sahibiz.  En Çok Giden ve Bulundurulması Gereken Renkler Siyah, Mavi, Kırmızı, Beyaz, Pembe, Sarı, Gökkuşağı, Normalde 6 lı Kutularda Satılan Bu Güllerden İstenilen Adetsde Alınabilir. Fakat Bayilik İçin Yukarıdaki 7 Renkden Minimum 3 Adet Alınması Gerekmektedir. Bunun Maliyeti 525 TL dir. 
 
Cam Fanus :
 
Solmayan Gül de Kullanılan Cam Fanuslar Piyasada 100 TL İken Biz 50 TL Bayilerimize Gaönderiyoruz. Bu Cam Fanuslardan Minimum 10 Adet Alınması Gerekmektedir. Bunun Maliyeti 500 TL`dir.
 
Gül Sapı :
 
Solmayan Güllerde Sap Kısmı İçin Gerçek Gül Sapı ve Yaapay Gül Sapı Tercihi Sunulmaktadır. Yapay Gül Sapı 3 TL Olup. Solmayan Güller İçin Üretilen Bozulmayan Gerçek Gül Sapı 40TL dir. Bundanda En Az 3 Adet Stokda Bulundurulması Gerekmektedir. Gül Saplarının Maliyetide 150 TL dir.
 
Aylık Reklem Katkı Payı
 
Solmayan Gül, Siyah Gül, Mavi Gül ,ve Diğer Renk Güller İçin Google Metin ve Resimli Alışveriş Reklamları Vermekteyiz. En Ucuz Biz Sattığımız İçin Bu Reklamlarda İlk Başta ve En Çok Ürün Çeşidi ile Çıkmaktayız.  Bulunduğunuz İldede Reklamları Yine Biz Vermekte Gelen Siparişleri Size Yönlendirmekteyiz. Sizlerde Bu Ürünleri kendiniz perakende olarak da Satma İmkanınız Vardır. 24 Saat İlk Sırada Reklemlar İçin Ayıık Katkı Payı 100 TL dir.
 
Karlılık
 
Karlılığın İyice Azaldığı Çiçek Sektöründe Sitemizin Mal Alımında Sağladığı Fiyat Avantajı Nedenyle Yüksek Ksrlılık  Mevcuttur.
 
Yapay Saplı Cam Fanus Solmayn Gül Satış Fiyatı 140 TL
 
Cam Fanus 50 TL  Solmayan Gül 25 TL  %20 Komisyon 28 TL Gül Sapı 3 TL Toplam Maliyet: 106 TL
 
Bizim Tarafımız<dan Yönlendirilen Siparişler  de Net Kar : 36 TL.  Sizin Tarafınız<dan Direkt Satışlasrda Kar  64 TL dir.
 
Bizim Tarafımızdan Verilen Siparişlerin Ödemesi Hemen Ertesi İş Gününde Yapılmaktadır. Diğer Sitelerin Bayilik Sistemindeki Gibi 50 Güne Varan Bekleme Sistemi Yoktur. 
 
Solmayn Gül Bayiliği Almak İçin Gerekli Minimum Yatırım Tutarı : 1275 TL DİR. 
 
Ayrıca İlinizde Satabileceğiniz Diğer Çiçek ve Bitki Çeşitlerini www.cicekgonder.com Üzerinden İlinize Özel Sayfa Üzerinden Herhangi Bir Ücret Ödemeden Satabilirsiniz. Bu Konuda Örnek Ankara Sayfamızı İnceleyebilirsiniz.